Úvod, aneb Co zde naleznete

Věštění

Magie zvědná, či divinační bývala v minulosti úctyhodným a váženým oborem. Hledáte-li odpovědi na Vaše otázky, máte problém a nevíte co dál a nebo jen chcete vědět, co Vás čeká? Nebojte se využít mých služeb formou výkladu karet.

Věštěním se zabývám několik let a prošel jsem dlouhou cestou, kdy jsem měl možnost vyzkoušet různé způsoby nahlížení do budoucnosti. Jako například práce s runovými kameny, čtení z křišťálové koule přes různé druhy karet (cikánské, Lenormand, Tarot, Runové karty, Oshův Zenový Tarot, Karty Ivy Hüttnerové aj.), kyvadlo, virguli až po různé alternativní magické techniky na rozšíření vědomí. 

Jestliže se chcete naučit pracovat s kartami, využijte některý z mých kurzů. Kurzy jsou vždy vedeny dle individuálních potřeb klienta.

Léčení, léčitelství

Doktor léčí následek, překrývá problém. Léčitel léčí příčinu a odstraňuje problémy do hloubky. Při současných léčitelských praktikách jsou používány různé pomůcky jako drahé kameny, virgule, květinové esence, při magickém léčení zaříkání  aj. Při léčení s energií Reiki nám tyto pomůcky odpadají, potřebujeme pouze své ruce, skrze které necháme proudit tuto léčivou energii.

Jestli se chcete naučit předávat tuto energii a zbavit různých tělesných a duševních neduhů sebe, nebo své blízké využijte příležitosti a přihlaste se na kurz Reiki.

V případě, že nechcete absolvovat seminář a chcete, aby energie Reiki na Vás působila, využijte možnosti terapie na dálku.

Duchovní očista a poradenství

Uřknutí, psychický vampyrismus, astrální larvy, prokletí a vyšší formy magie nám mohou dostatečně znepříjemnit život. Všechny tyto formy duševního balastu jsou každodenní realitou, okolo které se pohybujeme. Výrazně to pociťují jen lidé s oslabenou aurou nebo v afektu. V případě silného "útoku" mohou být napadeni i vyrovnaní jedinci.

Duchovní očista může být tělesná, nebo očista místa. Více informací o způsobech očisty a problémech, které nám mohou způsobovat duchovní "věci" naleznete zde.

 

 

Facebook

Facebook

Přidejte si 1reiki.cz do přátel a buďte pravidelně informovaní o nových článcích ze světa Reiki, esoteriky a věštění.

více

Magické služby

Magické služby


"Co nejde normální cestou, to vyřeší magie"

více

Výklad karet S.O.S

Výklad karet S.O.S

Potřebujete rychlou odpověď na Vaši otázku? Máte jeden dotaz, který potřebujete zodpovědět?

více

Duchovní očista

Duchovní očista

Využijte duchovní očisty vašeho obydlí.
Zbavte se negativních energí!

více

O čakrách

O čakrách

Poznejte svá energetickká centra do hloubky. Buďte v harmonii!

více

Co je to zasvěcení do Reiki

Co je to zasvěcení do Reiki

Jak zasvěcení probíhá? Co při něm následuje?

více
Tradiční reiki, tarot a karty HüttnerovéTradiční reiki, tarot a karty Hüttnerové
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím