Vaše ohlasy

Kurz Reiki 1. stupeň

"...A napsání recenze? Ano, naprosto se vším souhlasím, co je psáno  v rubrice VAŠE OHLASY. A také souhlasím, že to neděláte pro peníze, ale pro nás, pro žáky. Jste zkušený, vnímavý, něčím výjimečný, no zkrátka super učitel.  Vážím si Vás. V mém životě už jsem jednoho kvalitního učitele poznala, též mi sdělil mnoho informací a též si ho velmi vážím. Když to celkově shrnu, tak mám velké štěstí, že potkávám lidi, kteří mi ukazují, že je něco okolo nás mnohem silnějšího než je ten náš materiální svět. Pane Ráček děkuji Vám za kladný přístup k nám a už teď se těším se synem na seminář REIKI II."

Ještě jednou děkujeme a na shledanou Eva + Přemysl, České Budějovice

 

Kurz Reiki 1. stupeň

"Na kurzu Reiki I  jsem byla zároveň s manželem a dcerou, všichni 3 jsme byli velmi spokojeni s průběhem kurzu, kde vládla příjemná a pozitivní atmosféra. Já měla trochu horší vstup do energie Reiki, protože jsem na seminář vyrazila fyzicky i psychicky  oslabená a protože jsem na energie dost vnímavá, tak se to po zasvěcení odrazilo zablokovanou krční páteří a trápilo mě to ještě 3 dny, ale po té vše začalo fungovat tak jak má, Reiki mi přináší radost, energii a pozitivní myšlení a můj zdravotní stav se díky této energii začíná dávat do pořádku..."

Alena

Kurz Reiki 1. stupeň

Kurz Reiki se mně líbil. Že by to bylo nějaké zdlouhavé mi určitě nepřišlo. Vše co člověk potřebuje k užívání Reiki vám bude předáno a velmi dobře vysvětleno. Radek na mě působil velmi sympaticky a těch pár hodin se neslo v pozitivním duchu. Hodně mistrů Reiki by si z něho mělo vzít příklad. Takhle to má vypadat.

Pavel, Bystřice nad Pernštejnem

Kurz Reiki 1. stupeň

Kurz probíhal v příjemném prostředí, vše bylo názorně a srozumitelně vysvětleno i ochotně odpovězeno na naše dotazy. Já jelikož jsem velmi racionální člověk, jsem zasvěcení neprožívala nijak dramaticky nebo citově prostě to proběhlo, ale vše je v pořádku a Reiki mi funguje. :-) Myslím že Radek je člověk na svém místě, který má v daném oboru spoustu vědomostí a dokáže je předávat dál. Kurz se mi líbil a myslím, že mi dal hodně do dalšího života. I pro racionálního člověka jako jsem já, to bylo velmi poutavé a zajímavé, čas doslova příjemně letěl. Radek komunikuje i po zasvěcení, ptá se jak je, můžu se ptát na doplňující otázky, prostě super lidský přístup. :-) Pokud bych se rozhodla pokračovat na další stupeň Reiki půjdu zase za Radkem.

Mirka

Kurz vykládání s kartami Ivy Hüttnerové

Váš kurz probíhal na profesionální úrovni, krásně jste vše vysvětlil, snažil jste se pomoci a co nejlépe charakterizovat pojmy karet a výklad. Kurz byl pochopitelný a velice zajímavý. Hodiny kurzu mně toho hodně daly, pochopila jsem význam karet i různé typy výkladu. Kdybych se měla rozhodovat znovu, zda tento kurz absolvovuji, neváhám ani minutu. Byl jste skvělý učitel.

Hana Š.

 

Písemný výklad karet

Tohle byl můj první výklad karet vůbec a jsem moc mile překvapena. Byl jste vstřícný a ochotný už po emailech. Výklad mi seděl naprosto do mého současného dění, byl jasný a konkrétní, žádné obecné řeči. Hodně mi dal. Doufám, že budu mít možnost s Vámi spolupracovat i nadále.

Hodně zdaru a díky!

Martina H.

Výklad karet S.O.S.

"Párkrát jsem si nechávala karty vykládat a Váš způsob výkladu se mi zdá nejsympatičtější. Líbí se mi Váš přátelský a obětavý přístup. Mnoho kartářek by se od Vás mělo učit."

L. D.

Kurz Reiki 1. stupeň  a výklad S.O.S.

Chtěl bych poděkovat Radkovi za jeho vstřícný přístup a ochotu. Jeho sos výklad karet byl velice přesný, velice mě překvapilo jak se shodoval se skutečností. Později jsem u něj absolvoval kurz Reiki 1 a jsem opět velice spokojen. Všechno pečlivě vysvětlil a poradil co jsem potřeboval. Těch několik hodin kurzu uběhlo překvapivě rychle. Jeho výklad byl zajímavý a poutavý. Také jsem byl mile překvapen, za pár dní po kurzu,  jeho zájmem o mé pocity a stav. Je vidět že nebere svou profesi jen jako byznys. Jeho zásluhou jsem nyní i já trochu jiný a můžu zažívat a cítit věci, které jsem si dřív neuměl představit. Je vidět že i člověk v jeho věku může hodně dokázat.

Ještě jednou děkuju a až půjdu na Reiki 2, tak vím kam.

Bohuslav P.

 

Kurz Reiki 1. stupeň

Děkuji Ti za  zasvěcení  reiki 1. První pocity, že více vnímám, lépe se dokážu  rychleji srovnat psychicky. První tři večery jsem měla horkost  do hlavy , ale kamarádka , co taky  má reiki mi poradila atˇ to přes reiki pošlu  do země a negativní vlivy rozpustit. Děkuji  za vysvětlení všeho, co nás zajímalo. Kdybych potřebovala cokoli vysvětlit, určitě  napíšu. Dělej dál a věnuj se tomu,  co Tě baví a naplňuje.
Nemám pocit, že by si pracoval pro peníze, ale srdcem - za to všechno Ti patří  můj velký Dík.

 
S pozdravem Vlasta
P.S. na Reiki 2  půjdu za svým učitelem - za Tebou:-)

Výklad karet přes Skype

Vyklad karet od pana Racka byl pro me velice uspokojivy. Obsah karet se slucoval s mou realitou a  jestli se i vse sdelene vyplni, uvidíme později. :) Chtěla bych moc podekovat za okamžitou reakci a vstricnost!

Martina K.

Kurz Reiki 1. stupeň

Kurz zasvěcování do energie Reiki mi zpočátku připadal velice zdlouhavý, ale pod vedením pana Ráčka se stala tato celodenní událost velice poutavá a zajímavá s atmosférou dálného východu a relaxace. Vřele doporučuji, neboť všechny informace, kterými nás pan Ráček zahltil jsou zpětně vskutku užitečné. Funguje to :-)

Barbora Š.

Kurz vykládání s kartami Ivy Hüttnerové

Děkuji Radkovi za kurz vykládání karet Ivy Hüttnerové. Karty jsem měla už roky, moc se mi líbily, ale návod k nim je velmi stručný a podle něj se vykládat nedalo. Až jsem náhodou narazila na Radkovy stránky a jeho kurz vykládání po Skypu. Kurz Radka byl perfektní, obsáhlý, konkrétní a moc zajímavý, a tak už konečně vím, jak na to:-) Pokud někoho z Vás kurz jen trochu láká, můžu jen a jen doporučit, určitě nebudete litovat.

Romana

Výklad karet

Radkovu službu jsem už několikrát využila a musím uznat,že jeho výklady mi seděly přesně ,i když ze začátku je těžké porozumět tomu co by se mělo stát, člověk pochopí ve chvíli,kdy se určitá předpověď vyplní. Radku moc děkuji a těším se až mi přijde od tebe další předpověď na rok 2013

Helenka35

Kurz karet Ivy Hüttnerové

Chtěla bych poděkovat Radkovi za to že mi otevřel cestu do světa ezoteriky a karet. Nechala jsem si jednou od něho udělat výklad, který byl neuvěřitelně přesný a vše se vyplnilo.To mě přivedlo na myšlenku že bych se mohla sama kartami zabývat.Objednala jsem se k Radkovi na kurz přes Skype. Radek je nejen dobrý kartář ale i učitel

Díky Radku
Anna P.

Kurz karet Ivy Hüttnerové a výklad

Na Radka jsem se obrátila když jsem se chtěla naučit vykládat karty IH, kurz probíhal přes Skype, což pro mě bylo nejlepší, Radek byl velmi trpělivý při vysvětlování každé karty, výklad byl ucelený a obsahoval i spoustu příkladů. I když si teď tyto karty vykládám sama, přece jen jsem se na něj obrátila o výklad Tarotových karet, musím říct, že jeho předpověď se vyplnila. V budoucnu se chystám na kurz Tarotu přes Skype.

Jana B.

Výklad z tarotových karet

Vážený pane Ráčku, dosud jsem si nechala vykládat karty jen dvakrát, poprvé od kartářky (rovněž přes Skype), podruhé od Vás. Váš způsob výkladu se mi líbil mnohem více, zdál se mi mnohem konkrétnější, popisnější, líbilo se mi, jak jste při výkladu uváděl jednotlivé karty, které se ve výkladu objevily a vysvětloval podrobně jejich význam. Výklad mi připadal ucelený, měl "hlavu a patu":-).

Jestli se i naplní, se uvidí časem:-), dám vědět:-).

Romana


 

Facebook

Facebook

Přidejte si 1reiki.cz do přátel a buďte pravidelně informovaní o nových článcích ze světa Reiki, esoteriky a věštění.

více

Magické služby

Magické služby


"Co nejde normální cestou, to vyřeší magie"

více

Výklad karet S.O.S

Výklad karet S.O.S

Potřebujete rychlou odpověď na Vaši otázku? Máte jeden dotaz, který potřebujete zodpovědět?

více

Duchovní očista

Duchovní očista

Využijte duchovní očisty vašeho obydlí.
Zbavte se negativních energí!

více

O čakrách

O čakrách

Poznejte svá energetickká centra do hloubky. Buďte v harmonii!

více

Co je to zasvěcení do Reiki

Co je to zasvěcení do Reiki

Jak zasvěcení probíhá? Co při něm následuje?

více
Tradiční reiki, tarot a karty HüttnerovéTradiční reiki, tarot a karty Hüttnerové
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím