Výběr mistra

Výběr mistra, je velmi zásadní bod v duchovním vývoji reikisty. Důležité je, aby na Vás mistr působil příjemně a sympaticky. Většinou hned po zhlédnutí prezentace webu, nebo po krátkém rozhovoru poznáte, co je to za člověka a uděláte si na něj vlastní názor. Co vyhovuje jednomu, nevyhovuje druhému.

Na co si dát pozor

V dnešní době se vyskytuje spousty pseudo mistrů a velmistrů, kteří vyučují nespočetně mnoho druhů pseudoreiki, počínaje reiki svatého grálu, přes dračí reiki až po reiki mořských panen. Většinou hlavním cílem, těchto odnoží a speciálních „energií“ je tahat z naivních klientů peníze.

Můj postoj k Reiki

Reiki mi ovlivnilo pozitivně život i náhled na svět. Tím myslím tradiční Reiki a celou jeho filozofii. Můj osobní postoj rádoby duchovním naukám, o kterých se zmiňuji výše, je dost pasivní.  I když vím, že je to nemoderní snažím se při vedení seminářů držet především tradičního reiki Usui systému, které vzniklo v Japonsku. Pracuji se třemi stupni, přičemž třetí stupeň je rozdělen na dvě části – mistr léčitel a mistr učitel. V jednotlivých stupních probíhá jedno zasvěcení, které je nevratné a účastník semináře se stává po zasvěcení otevřeným kanálem pro čistou energii reiki.

Více o historii Reiki se můžete přečíst v ZDE


 

O čakrách

O čakrách

Poznejte svá energetickká centra do hloubky. Buďte v harmonii!

více

Co je to zasvěcení do Reiki

Co je to zasvěcení do Reiki

Jak zasvěcení probíhá? Co při něm následuje?

více
Tradiční reiki, tarot a karty HüttnerovéTradiční reiki, tarot a karty Hüttnerové
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím