Moje cesta s Reiki

Moje cesta s Reiki začala roku 2008, kdy jsem si v  internetovém obchodě kupoval různé knížky a omylem mi zaslali knížku Jikiden Reiki, do této doby jsem o této jedinečné japonské nauce neměl žádné informace.

Tuto knihu jsem přečetl jedním dechem a velmi mne nadchl způsob léčení, při kterém nevydává terapeut svoji energii. Samozřejmě jsem to chtěl vyzkoušet...

Po nějaké době jsem se přihlásil na první stupeň Reiki k paní Ivě Janíčkové ze sdružení IRIL v Brně. Víceméně od první iniciace jsem věděl, že v tom chci pokračovat. Asi po čtyřech měsících jsem absolvoval druhý stupeň a po roce stupeň třetí. 

Jak čas plynul, tak jsem pomáhal lidem uzdravovat se a zbavovat je nemocí, mohu říct, že vždy došlo k výraznému zlepšení zdravotního stavu klienta a většinou naše terapie vedli až k úplnému uzdravení. Reiki není jen nějaký způsob léčení, je to životní filozofie, která dokáže usnadnit naše bytí.

Roku 2012 jsem absolvoval mistrovský stupeň u paní Dany Staňkové v Praze. V současnosti chci Reiki šířit dál, pomáhat ostatním lidem a předávat své zkušenosti.

 

O čakrách

O čakrách

Poznejte svá energetickká centra do hloubky. Buďte v harmonii!

více

Co je to zasvěcení do Reiki

Co je to zasvěcení do Reiki

Jak zasvěcení probíhá? Co při něm následuje?

více
Tradiční reiki, tarot a karty HüttnerovéTradiční reiki, tarot a karty Hüttnerové
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím