Jak probíhá očista

Je důležité rozlišovat mezi očistou těla a očistou prostoru. Nedá se říct, co je snažší práce, jestli vymítit ducha ve starém domě, nebo očistit auru člověku. Způsoby očisty jsou velmi specifickou a speciální prací.

Místo, příčina = řešení

V první řadě musíme zjistit s čím máme tu čest, tzn. najít příčinu. Jestli se jedná o patogení zóny, které jsou způsobeny zemským uspořádáním, tak víceméně za tento problém není nikdo zodpovědný.

Podobným příkladem může být nahromaděná negativní energie, npř. po minulých majitelých domu nebo během problémů, které se v rodině dějí. Je to sice uměle vytvořený problém, ale nepřímo.

V kategori "přímých" problémů jsou duchové, buď zesnulých, kteří jsou připoutání k tomuto domu, nebo duch místa, který zde byl vedomě, nebo nevědomě pěstován. Povídačky o démonech mohou být pravdivé, ale jedná se o poměrně vzácný úkaz, takže nehledejme démony, tam, kde nejsou.

Nyní konečně se dostáváme do kategorie úmyslného zakletí. Toto zakletí bývá vytvořeno především vědomě, takže to mohou být prokleté předměty, negativní volty uvrhnuté na místo, zlé myšlenky vykoncentrované na určitém území, začarovaná místa, aj.

Forma očisty - purifikace, exorcizace místa

  1. U jednoduchých postižení úplně postačí nějaký jednoduchý energetický zářič - náboženský symbol, kámen, zrcadla aj.

  2. Mezi další pomůcky patří vykuřování různými bylinami a vykuřovadli, svěcená voda, pověcená sůl

  3. Při náročnějších rituálech jsou používány modlitby, biblické žalmy, mantry, magické formule, invokace dobrých bytostí aj.

  4. Špičkou všecho je exorcismus a složité magické rituály, které se musí většinou opakovat

Očista osob

Psychicky narušení jedinci, psychopati a simulanti jsou problém, který nevyřeší magická očista. To je důležité si uvědomit.

U opravdu magicky zasažených osob očista většinou problém vyřeší. Nejčastěji se jedná jen o pouhé vyčerpání či psychickou nestabilitu jedince, tím netvrdí, že to nemohlo bý způsobeno magií, nebo "věcmi" za oponou.

Lidé mohou být sužovány astrálními larvami, stíny, duchy i démony. Další možností jsou magicky školení i neškolení nepřející lidé z okolí jedince. Uřknutí, psychický vampirismus, prokletí a vyšší formy magie nám mohou dostatečně znepříjemnit život. Všechny tyto formy duševního balstu jsou každodenní realitou, okolo které se pohybujeme. Výrazně to pociťují jen lidé s oslabenou aurou nebo v afektu. V případě silného "útoku" mohou být napadeni i vyrovnaní jedinci.

Formy očisty

Způsoby očisty jsou podobné jako v případě purifikace a exorcizace místa. Jen se jedná o daleko vážnější a citlivější problém, kde je daleko více faktorů. Takže je potřeba volit s rozvahou způsob očisty, zapojit selský rozum a vzít v potaz strach i očekávání jedince.

 

V případě dotazů, či požadavků na očistu mě neváhejte kontaktovat.

O čakrách

O čakrách

Poznejte svá energetickká centra do hloubky. Buďte v harmonii!

více

Co je to zasvěcení do Reiki

Co je to zasvěcení do Reiki

Jak zasvěcení probíhá? Co při něm následuje?

více
Tradiční reiki, tarot a karty HüttnerovéTradiční reiki, tarot a karty Hüttnerové
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím