Co je to zasvěcení

Iniciace do Reiki je tzv. naladění člověka na proudění této léčivé energie. Při zasvěcení do prvního stupně mistr působí na horní čtyři čakry, počínaje Čakrou koruny. Při tomto procesu se žákovi čakry sjednotí s prouděním Reiki a poté je schopen Reiki dále předávat.

Jak na zasvěcení?

Zpřístupnit Reiki adeptovi je možné pouze zasvěcovacím rituálem, který provádí reiki mistr. Je to člověk, který má již vyvinutou schopnost proudění Reiki přes své tělo, a to mu umožňuje tuto schopnost předávat dalším lidem. Po zasvěcení se stanete kanálem vesmírné energie, která přes vás bude stále proudit a budete mít schopnost ji rukama předávat dál - druhým lidem, zvířatům, rostlinám, všem živému i neživému. Tato schopnost je doživotní při používání se posiluje a zvětšuje.

Prožitky při zasvěcení

Zasvěcení je vždy silný zážitek, který každý prožívá jinak. Někdo pociťuje hluboké záchvaty euforie, někdo má zasvěcení spojené s vidinami barev, světla energií atd. Většinou tyto pocity souvisí s duchovním vývojem žáka. 

Můj názor na zasvěcení

Iniciace by vždy měla probíhat fyzicky a po teoretické průpravě od mistra. Zasvěcení na dálku v tradičním systému Usui Reiki nemá co dělat. Je to pouze výdobytek marketingu pseudomistrů.


 

O čakrách

O čakrách

Poznejte svá energetickká centra do hloubky. Buďte v harmonii!

více

Co je to zasvěcení do Reiki

Co je to zasvěcení do Reiki

Jak zasvěcení probíhá? Co při něm následuje?

více
Tradiční reiki, tarot a karty HüttnerovéTradiční reiki, tarot a karty Hüttnerové
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím